آغاز به کار دپارتمان روانشناسی

تلیار – تیزر
مرداد ۳, ۱۳۹۵
استرس و راه های کنترل آن – مشاوره‌ی تلفنی روانشناسی تلیار
شهریور ۳, ۱۳۹۵

افتتاح دسته‌ی کارشناسان روان‌شناسی در تلیارتلیار با هدف گسترش و بالا بردن آگاهی جامعه نسبت به اهمیت بهداشت روان و فراهم آوردن  امکان مشاوره‌ تلفنی با روانشناسان برجسته، دپارتمان مشاوره روانشناسی را برای کاربران خود راه اندازی کرده است.

تلیار به شما این امکان را می‌دهد که حتی خارج از ساعات اداری، بدون مراجعه به مراکز مشاوره، در منزل خود و یا با موبایل از هر جای ایران، با بهترین روانشناسان متخصص، تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

در این دپارتمان مشاوره‌های مربوط به هشت حوزه‌ی روانشناسی، به صورت تلفنی ارائه می‌گردد:

  • حوزه کودک و فرزند پروری: مشاوره‌هایی همچون مشاوره دوران بارداری، تربیت جنسی، فرزندان طلاق، هوش افزایی و تربیت مثبت در این حوزه ارائه می‌شوند.
  • حوزه نوجوانی و بلوغ: در این حوزه مشاورین در مورد پدیده بلوغ مشاوره می‌دهند و می‌توانند والدین و نوجوانان را در مواردی همچون افت تحصیلی، روابط با جنس مخالف و انتخاب رشته تحصیلی، اعتیاد به اینترنت و … راهنمایی نمایند.
  • حوزه پیش از ازدواج و رابطه زناشویی: مشاوران این حوزه به مسائلی چون روابط دوستانه قبل از ازدواج و نحوه انتخاب صحیح همسر، روابط زناشویی، مشکلات جنسی و روابط خارج از چهارچوب ازدواج می‌پردازند و به متقاضیان حوزه مشاوره می‌دهند.
  • حوزه افسردگی، اضطراب و مشکلات فردی: کاربران می‌توانند از مشاوران این حوزه در مواردی از قبیل وسواس، خشم و پرخاشگری، اعتماد به نفس و عزت نفس، شکست‌ عاطفی، ارتباط با جنس مخالف، خودکشی و اختلال در تمایلات جنسی مشاوره و راهنمایی بگیرند.
  • حوزه اعتیاد و سوء مصرف مواد: روش‌های ترک، مسائل مربوط به اعتیاد و خانواده، انواع مواد اعتیاد آور و اثرات آنها، از جمله مواردی است که کارشناسان این حوزه در آن به متقاضیان مشاوره‌ می‌دهند.
  • حوزه‌ شغلی و تحصیلی: کارشناسان این حوزه با استعداد سنجی و با توجه به شخصیت و خلق و خویتان، به شما کمک می‌کنند که حرفه‌ی مناسب خود را انتخاب کنید و از زندگی لذت بیشتری ببرید. همچنین از مشاوران این حوزه می‌توانید در مورد کاهش اضطرابِ کاری کمک بگیرید.
  • حوزه سالمندی: اگر شما نیز دچار بحران‌های سالمندی یا ارتباط با سالمندان، شدید می‌توانید از کارشناسان این حوزه راهنمایی و مشورت بگیرید.
  • حوزه افراد با نیازهای خاص: مشاوران این حوزه به صورت تخصصی در مورد مسائلی چون اختلالات طیف اوتیسم، اختلالات یادگیری، کم توانی ذهنی، نابینایی و ناشنوایی به کاربران مشاوره می‌دهند.

همه‌ی روانشناسان و مراکز مشاوره روانشناسی نیز می‌توانند به رایگان در تلیار عضو شده و پس از تایید صلاحیت، به ارائه مشاوره تلفنی بپردازند. با تلیار شما صاحب یک دفتر کار مجازی می‌شوید و می توانید از هر نقطه‌ای از کشور و در هر زمانی که مایل باشید، به سوالات کاربران پاسخ دهید. در واقع تلیار برای مشاوران و مراکز مشاوره طرف قرارداد خود، یک منبع درآمد مستقل، بستر بازاریابی و حتی دفتر کار آنلاین فراهم می‌کند. اینجا ثبت نام کنید.

در صورت تمایل می‌توانید از طریق لینک مستقیم وارد بانک روانشناسان تلیار شوید و پروفایل آنان را مطالعه کنید. معرفی رشته‌ی روانشناسی را هم مشاهده بفرمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *