بخش مشاوره حقوق آغاز به کار کرد

گزارش تصویری از حضور تلیار در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵
تیر ۲۷, ۱۳۹۵

آغاز به کار مشاوران حقوقی تلیارتلیار با هدف گسترش و بالا بردن آگاهی جامعه نسبت به حقوق قانونی خود و سهولت دستیابی به وکلای برجسته، دپارتمان مشاوره حقوقی را برای کاربران خود راه اندازی کرده است. همه‌ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده‌ترین نقاط کشور ، با هر توان مالی ، با هر سطح علمی و مشغله کاری می‌توانند به طور مساوی از خدمات مشاوره وکلای طراز اول کشور برای حل مسائل حقوقی خود با صرف هزینه‌ی کم‌تر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهره‌مند شوند.

  • صاحبان کسب و کار می‌توانند در بخش مشاوره حقوقی تلیار برای ثبت شرکت وتنظیم قراردادها مشاوره بگیرند تا از بروز هرگونه مشکل قابل پیش‌بینی در آینده کسب و کار خود جلوگیری کنند.
  • وکلای تلیار آمادگی پاسخگویی به سوالات شما در مورد مسائل حقوقی خانواده مانند طلاق، نفقه، مهریه، حق حضانت، تمکین، ارث و غیره را دارند.
  • در صورتی که درگیر دعاوی ملکی هستید، می‌توانید از وکلای تلیار در مورد قوانین مربوط به الزام به تنظیم سند ملکی، قوانین تخلیه و شرایط قانونی معاملات ملکی مشاوره بگیرید.
  • تلیار به شما این امکان را می‌دهد که حتی خارج از ساعات اداری بدون مراجعه به دفاتر وکالت، در منزل خود و یا با موبایل، از بهترین وکلای کشور، سوالات حقوقی خود را بپرسید.

وکلای مستقل و موسسات حقوقی نیز می‌توانند به رایگان در تلیار عضو شده و پس از تایید صلاحیت، به ارائه مشاوره تلفنی بپردازند. با تلیار شما صاحب یک دفتر کار مجازی می‌شوید و می توانید از هر نقطه‌ای از کشور و در هر زمانی که مایل باشید، به سوالات کاربران پاسخ دهید. در واقع تلیار برای وکلا و موسسات حقوقی طرف قرارداد خود، یک منبع درآمد مستقل، بستر بازاریابی و حتی دفتر کار آنلاین فراهم می‌کند.

ثبت نام کارشناس

در صورت تمایل می‌توانید از طریق این لینک زیر مستقیما وارد بانک کارشناسان مشاور حقوقی تلیار شوید و پروفایل وکلای تلیار را مطالعه کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *