درباره ما
گروه ارتباطات فراگیر دانشیار


تلیــار و اهداف آن

تلیــار رسانه اجتماعی مشاوره تلفنی است که با هدف گسترش و بالا بردن آگاهی جامعه و همچنین رویکرد مشاوره تخصصی برای حل مسائل خلق شد . تلیــار محیطی را فراهم کرده تا همه ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور ، با هر توان مالی ، با هر سطح علمی و مشغله کاری می توانند به طور مساوی از خدمات مشاوره و نظرات متخصصان زبده در حل مسائل خود در حوزه روانشناسی با صرف هزینه ی کم ، زمان کوتاه و به راحتی و سهولت بهره مند شوند . تلیــار با به کارگیری آخرین متد های فناوری اطلاعات و شناسایی و گردآوری زبده ترین کارشناسان مشاور در حوزه روانشناسی ، زمینه ی تصمیم گیری و انتخاب صحیح و سریع را برای تک تک کاربران فراهم کرده تا بهترین پاسخ ها را برای سوال های خود دریافت کنند . تلیــار همچنین سامانه ی موثری برای حضور مشاوران متخصص در تمامی حوزه هاست . مشاوران با پیوستن به تلیار امکان ارائه خدمات مشاروه ای و معرفی محصولات مشاوره ای خود را ، نفر به نفر از نقطه به نقطه کشور به راحتی و سرعت بالا خواهند داشت .


بنیانگذاران تلیار مسعود تاج فرد و واحد قزوینیان هستند. واحد ساکن سان فرانسیسکو٬ کالیفرنیا و در حال حاضر یکی از مهندسان گوگل و مسعود تاج فرد کارشناسی مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد MBA از دانشکده فنی دانشگاه تهران ٬ تصمیم به بنیانگذاری تلیار گرفتند و هم اکنون مسعود تاج فرد مدیر عامل این مجموعه است.

تیم اپلیکیشن تلیار

گروه تلیار زیر مجموعه شرکت دانش بنیان ارتباطات فراگیر دانشیار از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد، تیم تلیار در بخش های مختلفی فعالیت دارد ، تیم فنی ، تیم تبلیغات ،روابط عمومی و...


به ما بپیوندید ، منتظر شما هستیم

+98 (021) 2377 2377

ارسال رزومه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
الان آماده ای؟
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است. *
آزمون را شروع کنیم؟
ایمیل خود را وارد کنید.
آیا الان آماده ای؟ آزمون رو شروع کنیم؟
برای شروع ایمیل خود را وارد کنید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
الان آماده ای؟ آزمون رو شروع کنیم؟
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.*
برای شروع ایمیل خود را وارد کنید.
آیا الان آماده ای؟ آزمون رو شروع کنیم؟
برای شروع ایمیل خود را وارد کنید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.