پرداخت هزینه مشاوره روی قبض تلفن از طریق شبکه هوشمند مخابرات ایران

معرفی رشته مهندسی علمی کاربردی برق ـ شبکه های انتقال و توزیع
مرداد ۲, ۱۳۹۵
معرفی رشته گفتار درماني
مرداد ۲, ۱۳۹۵
مصاحبه با روزنامه‌ی اقتصادی تعادل

gif-mac2مصاحبه با روزنامه‌ی اقتصادی تعادل

تلیار امکان پرداخت هزینه‌ی مشاوره روی قبض تلفن ثابت را برای رفاه بیشتر کاربران و دسترسی آسان به کارشناسان مشاور، فراهم کرده‌است. تلیار برای تماس با هر کارشناس، یک شماره اختصاصی بدون نیاز به پیش‌شماره (قابل دستیابی در سراسر کشور) در نظر گرفته که در کارت ویزیت و پروفایل هر مشاور قابل مشاهده‌است.

با وجود این امکان جدید، کاربران تلیار به راحتی می‌توانند از منزل، تلفنی با مجرب‌ترین وکلا، روانشناسان، مشاوران تحصیلی و … مستقیما گفتگو کنند، مشورت بگیرند و هزینه مشاوره را روی قبض تلفن ثابت خود بپردازند.

در صورتی که گوشی هوشمند اندروید دارید, برنامه ی تلیار را دانلود و روی آن نصب کنید. در غیر اینصورت با مراجعه به سامانه تحت وب تلیار (وب اپ) وارد بانک مشاوران تلیار شوید و با جستجو در لیست مشاوران، بر اساس سوابق، تخصص ها، مدارک و مستندات، هزینه مشاوره، امتیاز و نظرات سایر کاربران، مناسب ترین کارشناس را برای خود انتخاب کنید. در صفحه پروفایل کارشناس می‌توانید شماره تلفن مخصوص «تماس مستقیم با کارشناس را از تلفن ثابت و پرداخت روی قبض تلفن» را با تلفن منزل شماره‌گیری کنید و پس از برقراری ارتباط کد ۵ رقمی کارشناس را وارد کنید. حالا با خیال راحت می‌تونید از کارشناس مشاوره بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است