نتیجه آزمون شما

شما عزت نفس بالایی دارید عزت نفس بالا نشان‌دهنده این هست که شما به خودتان باور دارید و می‌دانید که بودن شما در این دنیا ارزشمند است.
شما متوجه هستید که ممکن است که تعداد کمی ضعف داشته باشید اما نقاط قوت فراوانی هم دارید که شخصیت شما را شکل داده است.
” نیمه لیوان" شما پر است.
این عالی هست که دوستان و خانواده‌ای داشته باشید که عزت نفس شما را با تشخیص نقاط قوتتان بالا ببرند. دنیا جای خسته کننده‌ای می‌شد اگر همه‌ی آدم‌ها شبیه هم بودند و نقاط قوت و ضعف یکسانی داشتند.
مثال زیر نمونه‌ی خوبی است که به ما نشان دهد که چطور می‌توانیم از نقاط ضعف خود استفاده کنیم تا عزت نفس یک دیگر را بالا ببریم.
مریم گفت: “من در برنامه‌ریزی و مدیریت فوق‌العاده هستم، اما واقعا آشپز خارق‌العاده‌ای نیستم. پس می‌تونم برنامه‌ی مهمانی تولد دوستم را برگزار کنم و از زهرا بخواهم تا برای ما آشپزی کند.”
در حالی که زهرا می‌گوید:”من آشپز خوبی هستم و عاشق تزیین کردن دکورها هستم اما آنقدر در برنامه‌ریزی خوب نیستم که برنامه تولد دوستم را بچینم حتی نمی‌دانم از کجا شروع کنم! برام جای سوال هست که آیا ممکن است که مریم در برنامه ریزی کمک کند و من غذا را درست کنم؟”
این دو دوست نقاط قوت خودشان و همدیگر را شناسایی کردند و از این طریق می‌توانند با هم همکاری خوبی داشته باشند. همچنین با شناسایی نقاط ضعف خود فرصتی پیدا کردند تا دوستشان را در قوت‌هایش تشویق کنند. این راه برای اینکه بتوانیم به هم کمک کنیم تا عزت نفس خوبی داشته باشیم راه فوق‌العاده ای است.

پیشنهاد ما به شما

اگر در هر کدام از حوزه های ازدواج و زناشویی، اضطراب و افسردگی و مشکلات فردی، مادر، کودک و فرزندپروری، نوجوانی و بلوغ، شغلی و تحصیلی، اعتیاد، سالمندان، افراد با نیاز های خاص و... به راهنمایی نیاز دارید.
مشاورین و روانشناسان تلیار می‌توانند در این مسیر همراه شما باشند. بدین منظور اپلیکیشن تلیار را دانلود کنید و یا از نسخه تحت وب تلیار استفاده کنید.

 دکمه دانلود اپلیکیشن تلیار

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
الان آماده ای؟
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است. *
آزمون را شروع کنیم؟
ایمیل خود را وارد کنید.
آیا الان آماده ای؟ آزمون رو شروع کنیم؟
برای شروع ایمیل خود را وارد کنید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
الان آماده ای؟ آزمون رو شروع کنیم؟
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.*
برای شروع ایمیل خود را وارد کنید.
آیا الان آماده ای؟ آزمون رو شروع کنیم؟
برای شروع ایمیل خود را وارد کنید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.