من 25 سالمه مجردم و چندسالی هست خودارضایی میکنم شدتش متغیره گاهی یکبار و گاهی چندبار در هفته این باعث شده کمرم شل بشه و زود به انزال برسم خیلیا میگن با ازدواج درست میشه یا با ترک خودارضایی درست میشه یا با ورزش و.. ولی بازم این استرسو دارم که چرا نمیتونم انزالمو کنترل کنم.

سلام خودارضایی سبب انزال زودرس نمی شود. از طرفی برای یک فرد مجرد که پارتنر دائم ندارد و سکس منظم را با یک پارتنر تجربه نمیکند تشخیص زودانزالی نمی گیرد. یکی از علل انزال زود، عدم آگاهی درست از مسائل مربوط به حوزه ی جنسی است. همین که یک جوان نداند تا قبل از ازدواج طبیعی که زمان انزال به خاطر عدم دسترسی جنسی کوتاه باشد، دچار فکر استرس زا می‌شود و عزت نفس جنسی اش کم می‌شود و بعد از ازدواج در دام انزال زود فرو می‌رود. در واقع این استرسی که در موردش صحبت می‌کنید شما را بیمار خواهد کرد. در حالی که الان، کاملا بهنجار هستید.

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست خوبم عوامل روانی مانند اضطراب، احساس گناه و یا افسردگی نیز می توانند موجب انزال زودرس شوند. در برخی موارد ممکن است انزال زودرس با علت های زمینه ای مانند مشکلات هورمونی، آسیب دیدگی و یا عوارض جانبیِ برخی داروهای خاص مرتبط باشد.دوست عزیز سعی کنید استرس را از خود دور کرده ، برنامه غذایی صحیح داشته و با فست فودها خداحافطی کنید. از خواب کافی بهره مند شده ، از ورزش غافل نشوید. با استفاده از حنا نیز میتوانید پوست آلت خود را ضخیم کرده و انزال را به تاخیر بیندازید.زنجبیل، میگو ، سبزیجات برگ پهن ، انجیر ، موز ، مغزجات ، تخم مرغ را به سبد غذایی خود اضافه کنید. موفق باشید.

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست عزیردربحث زود انزالی عوامل ومتغیرهای بسیاری دخیل هستند و با یک عامل نمی شود تشخیص زود انزالی داددوست عزیزشما به پزشک ارولوژیست مراجعه کنید وببینید که مشکل شما ناشی از عوامل فیزیکی هست یانه وهمین طور شما مجرد هستید وزودانزالی زمانی معنا پیدا میکند که ازدواج کرده باشیدواضطراب شما یکی ازمولفه های اصلی هست که باعث اضطراب عملکرددرشمامیشودریلکس باشیدوتمرکزکنیدبرای راهنمایی بیشترمیتونید تماس بگیرید دوست عزیزموفق وماناباشید.

مشاوره و روانشناسی