سلام من 20 سالمه دکتر رفتم و معاینه شدم و بکارتم از نوع ارتجاعی هس و دکتر گف خون ریزی واضحی نداری..الانم دیگ زمونه جوری شده ک اگ ب کسی بگی ارتجاعی هستی باور نمیکنه و فکر میکنه میخای گولش بزنی!!از طرفی خیلی پسرا هستن ک از این نوع بکارت اطلاع ندارن..چجوری ب خاستگارام بفهمونم ارتجاعی هستم؟

سلام چرا قبل از ازدواج جهت بررسی نوع بکارت خودت مراجع کردی؟؟ اصلا نیازی به توضیح به خواستگارهایت نیست!! چرا باید توضیح بدهی؟؟ با هر کیسی که قرار شد ازدواج کنی! به وقتش اگر سوالی برایش پیش امد می توانی ان موقع از منخصص زنان برای توضیح این مسئله کمک بگیری.

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست خوبم شما هیچگونه الزامی برای اثبات نوع بکارت خود ندارید !! پس آرامشتان را حفظ کرده ، سعی کنید با مسائل حاشیه ای ذهنتان را مکدر نکنید ! موفق باشید.

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست عزیز دلیل انجام معاینه چی بوده؟؟ به نظر میرسه بابت چیزی نگران بودید که معاینه انجام دادید درواقع شما نیازی به اثبات ندارید و پزشک زنان هر نوع دخولی رو میتونه تشخیص بده و نظر قطعی و درستی رو بده و این نگرانی و قبل از ازدواج مطرح کردن این قضیه نشون دهنده داشتن ارتباط جنسی در گذشته اس! مثل اینکه شما سعی کنید ثابت کنید دزدی نکردید! هنوز کسی شک به متهم بودن شما نکرده و با این رفتار تنها توجه ها رو به این معطوف میکنید که (من متهمم!) هیچ لزومی نداره اگر رابطه جنسی نداشتید این مسئله رو با خواستگارهاتون بازگو کنید! در صورتی که رابطه جنسی داشتید قضیه متفاوته و برای بررسی بیشتر مسئله با مشاورین در تماس باشید

مشاوره و روانشناسی