با سلام در رابطه با بد رفتاریهای همسرم با دختر 7 سالمون ازتون راهنمایی می خوام شوهرم فرد بسیار خشن پرخاشگر کنترلگر و زورگویی هست توی همه مسائل دخالت میکند و با پرخاشگری و سر وصدا میخواد نظر خودش رو اعمال کنه به دخترم اصلا اجازه اظهار نظر نمیده حتی توی مسایلی که فقط به خود دخترم مربوط میشه از بیرون رفتن تا مشق نوشتن و حتی بازی کردن با بچه ها توی دعواهای دخترم با خواهر کوچکش هم زیاد مداخله میکنه و همیشه بزرگه رو ساکت می کنه

سلام همراه گرامی مناسفانه بحران عدم امنیت کودک و طلاق عاطفی والدین از معضلات خانواده اسیب پذیر ودر بعدهای مختلف تاثبر مخربش را میبینیم باتوجه به کنترل گری و پرخاشگری همسرتان و چرخه معیوب رابطه دختر و پدری که در سبک دلبستگی وارتباط با جنس مخالف در اینده دخترتان تاثیر گذار هست ..در روند مشاوره خانواده .. واموزش مهارتهای فرزندپروی و برای بهبود رابطه حتما از شرایط طبیعی ایجاد رابطه مثل بیرون رفتن ۲ نفره دختر و پدر،و پروژه های مشترک ۲نفره در زمینه های دیگر استفاده شود..

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست خوبم معمولا فردی که علیه خانواده اش خشونت بروز میدهد فردی با شخصیت ناپخته، مجهول، با اعتماد به نفس پایین و از لحاظ عاطفی فردی وابسته هست.این افراد در اکثر موارد در دوران کودکی و نوجوانی خود مورد خشونت قرار گرفته اند یا حتی در زندگی فعلی خود، در محل کار یا سایر مجامعی که در آن حاضر می‌شوند، مورد خشونت قرار می‌گیرند و چون توان مقابله یا اظهارنظر در آن محیط را ندارند، خشمشان را بر سر خانواده شان خالی میکنند که به «جابجاسازی خشونت» مشهور هست. تحمل دعوا و خشونت خانگی برای بچه ها، چند برابر بزرگسالان سخت هست. ضمن این که اگر کودک در مراحل رشد مغز و شکل گیری شخصیت با چنین پدیده ای روبرو باشد، تاثیرات جبران ناپذیری به جسم و روانش وارد می‌شود. بچه ها به آرامش، بیش از هرچیز دیگری نیاز دارند! پیشنهاد میکنم هر دوی شما با ما در تماس باشید.اگر به هیچ قیمتی حاضر به مراجعه و کمک گرفتن از مشاور نیستند ، با مشورت کردن خود با مشاور می‌توانید یاد بگیرید که چگونه احتمال بروز خشونت را در دفعات آینده کاهش دهید. موفق باشید.

مشاوره و روانشناسی  

دوست عزیز سلام...با توجه به توضیحاتتان بهتر است در زمانی که همسرتان آرام تر است و به حرفهایتان گوش می دهد،با او صحبت کنید و برایش توضیح دهید که برای از بین نرفتن اعتماد بنفس فرزندتان باید کمی رفتارش را تغییر دهد و اجازه ی تصمیم گیری به او را بدهد..و اگر بتوانید راضیشان کنید به بهانه ی گرفتن اطلاعات بیشتر برای فرزند پروری،همراه با هم به روانشناس مراجعه کنید.مطمئنا هر آدم پرخاشگر یا زورگویی گاهی درهای صحبت را باز خواهد کرد و احتمالا با وجود اینکه ظاهرا حرفهایتان را رد میکند اما در عمل روی رفتارهایش تاثیر می گذارد..سعی کنید در حرفهایتان به او به عنوان پدر قدرت دهید و از او حمایت کنید تا به حرفهای اصلیتان گوش دهد و این ذهنیت برایش ایجاد نشود که شما بین او و بچه ها،فرزندانتان را انتخاب می کنید.برای صحبتها و راهکارهای بیشتر تماس بگیرید.موفق باشید.

مشاوره و روانشناسی