سلام.دختری 18 ساله ام.مشکلات زیادی از جمله : ناامیدی، خود ارضایی، فکر خودکشی، بی انگیزگی و ارتباط کم با خانواده ، اعتماد بنفس پایین و...دارم. بعد تکاپو برای درمان به این پی بردم که مشکلاتم ریشه ای هستند و باید عمقی درمان شوند. نه توانایی کمک خواستن از کسی رو دارم و نه خودم میتونم خودم رو نجات بدم به روانشناس مراجعه کردم اما بعد از دو سه جلسه متوجه شدیم (من و مادرم) که ایشون به مادرم علاقه مند شدند جلسات ما دیگه ادامه پیدا نکرد...

سلام دوست خوبم با توجه به تعدد موارد مطرح شده ( ناامیدی، خودارضایی،خودکشی، بی انگیزگی،عدم ارتباط با خانواده ، اعتماد به نفس پایین و ... ) لازمست با ما در تماس باشید تا مشکلات فوق بررسی و ارزیابی دقیق انجام و راهکارهای لازم داده شود. موفق باشید.

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست گرامی شما در خصوص ریشه یابی علت مشکلاتی که دارین صحبت کردین. توجه داشته باشین مشکلی وجود نداره که غیر قابل حل شدن باشه. در خصوص مراجعه شما به روانشناس باید یک فرد مشاور حد و مرز خودش رو با مراجع رعایت کنه و با در نظر گرفتن موازین اخلاقی و حرفه ای با شهروندان برخورد داشته باشه. در مورد شروع روال درمان و بهبود وضعیت شما در خدمتتون هستم تا با شنیدن نظرات شما و اقداماتی که تا کنون انجام دادین ادامه کار رو با همراهی شما پیش ببریم تا شاهد بهبود شرایط شما باشیم. شاد باشین.

مشاوره و روانشناسی