سلام من رشته ام دیپلم کامپیوتر هست و چون کاردانش بودم نتونستم برا دانشگاه قبول بشم ضمنا من 26 سالم هست و سال 89 دیپلم گرفتم الان نمی دونم که دانشگاه علمی کاربردی برم کامپیوتر بدون کنکور یا کلاس برم و کلا یکسری کتاب جدید رو بعد از 9 سال بخونم و کنکور بدم یا اینکه برم یک کلاس کامپیوتر یا داروسازی یا زبان خارجه از جهاد دانشگاهی یا حتی خیاطی کلا میخوام هدفمو تعیین کنم که یک چیز خوب و آینده دار باشه اما موندم که چکار کنم و چی بهتره برا من باشرایط ضمنا متاهل هستم و بچه ندارم و اگه بشه کار پولسازی باشه

سلام دوست خوبم هنوز تکلیفتان را با خود مشخص نکردید!! اینکه نمیدانید رشته کامپیوتر خود را ادامه دهید یا زبان،خیاطی،داروسازی و .... گویای این مطلب است.دوست عزیز برای رسیدن به یک نتیجه واحد و داشتن هدفی منسجم لازمست با ما تماس گرفته تا ارزیابی دقیقی از وضعیت و سابقه تحصیلی و همچنین توانایی ها و علایق شما داشته باشیم.در اینصورت میتوان راهکارهای مؤثری ارائه داد. موفق باشید.

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست گرامی،روز بخیر خیلی ممنونم از پیامتون شما چه شهری هستین؟ به چه رشته ای علاقه دارید؟ رشته و تخصصی که تا بحال مهارت داشتین و تجربه کسب کردین چه بوده؟ در حال حاضر یکسری حرفه های جدید و پولساز وارد بازار شده که در این خصوص میتونید با یک مشاور در خصوص این مسئله مشورت بگیرید. موفق باشین.

مشاوره و روانشناسی