سلام من دخترهستم 19سالمه و دانشجوی ترم 2 مهندسی شیمی پیام نور شهرخودم (شیراز )هستم .دیپلمم تجربی بود و از رشته های پیراپزشکی خوشم میاد و اولین کنکورم زیست شناسی گنبد کاووس دولتی رو اوردم و بدلیل مخالفت پدرم بدلیل مسافتش نرفتم والان واقعا ناامیدم واز رشتم خوشم نمیاد و علاقه ب خوندن درسام ندارم منک همیشه نمره اول بودم برام سخته .دلم میخواد دانشگاه دولتی برم و ی رشته بهتر.امسال کنکور ثبت نام کردم اما امتحانای دانشگاهم شروع شده .بنظرتون برای کدومش وقت بزارم کنکور یا دانشگاه؟

سلام دوست گرامی. در صورتیکه هیچ علاقه ای به رشته خودتون ندارد و آینده ای را برای خودتون متصور نیستید بهتر است ابتدا انصراف دهید و سپس برای کنکور پیش رو زمان بگذارید .تقریبا دو ماه و نیم فرصت دارید با برنامه ریزی و تلاش حتما موفق میشوید .

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست خوبم برای موفقیت در شغل آینده قطعأ لازمست نسبت به رشته فعلی خود علاقمند باشید!! آیا تا الان خود را برای کنکور دوباره آماده کرده بودید یا از حالا میخواهید جهت کنگور وقت بگذارید؟ دوست عزیز با توجه به زمان اندک باقیمانده تا کنکور و با توجه به علاقه شما ( قبولی در رشته های پیراپزشکی ) بنظر عقلانی نمیرسد که وقت فعلی خود را به کنکور اختصاص داده و از امتحانات دانشگاهتان غافل شوید!! با این کار به نتیجه دلخواه نمیرسید.برای راهنمایی بیشتر با ما در تماس باشید. با آرزوی بهترینها

مشاوره و روانشناسی