سلام.دختر20ساله ام.به پسری علاقه مندم که بهش نگفتم علاقمو.باهاش مجازی درارتباطم خیلی با احترام صحبت میکنیم ومنم تو بعضی حرفاش احساس کردم ممکنه علاقه دوطرفه باشه ولی مطمعن نیستم چجوری مطمعن بشم؟و اینکه باتوجه به رابطه محدودومجازیمون چجوری رابطه رو بیشتر کنم؟ من ایشون رو تو کلاسی دیدم وبعداز اون ازشون خوشم اومد.ولی دیگه ندیدمشون.دوس دارم بیشتر بینمشون تا بیشتر بشناسمشون.ولی نمیدونم ایشون هم خواهان هستند یانه؟

سلام دوست عزیز. انتظار ذهن خوانی داشتن از دیگران ، انتظاری نابجاست آنچه در فکر شماست متعلق به خودتان است نه طرف مقابل ...پس خواسته خودتون را به شکل مستقیم و شفاف بیان کنید و از طرح آن ترسی نداشته باشید با کمی معاشرت ، متوجه تمایل درونی ایشان خواهید شد . ابراز علاقه به شکل درست اشکالی ندارد و شما را از افکار غیر واقعی نجات می دهد.

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست مهربانم ابتدا توصیه می کنیم کمی صبر کنید تا شاید پسر مورد نظرتان، خودش پیش قدم شود. اما اگر این اتفاق نیفتاد، از یک واسطه بخواهید نظر طرف مقابل را درباره شما به گونه ای غیر مستقیم بپرسد. اگر دسترسی به چنین فردی ندارید، با خودافشایی منطقی و متعادل، درباره ویژگی های خود، توانایی هایتان و روحیاتتان صحبت کنید تا او بهتر شما را بشناسد. در نهایت به شکلی خیلی ظریف به او نشان دهید آمادگی ارتباط دو طرفه را دارید. سیاستمندانه از ویژگی های مثبت آن پسر که در طول رابطه مشاهده کرده اید، یاد کنید و خاطرات مشترک قابل اعتماد جهت آینده را به علاوه زوایای خاص بودن ان پسر را به او نشان دهید؛ چرا که این، یک مسیر امن و بالغانه است. در لفافه بگویید که فکر می کنید شباهت های زیادتان امکان ادامه رابطه در فازهای دیگر را فراهم می کند. در این حالت اگر طرف مقابل نفهمید و درک نکرد، بهتر است او را رها کنید و باقی عمر خود را به پای چنین فردی هدر ندهید. موفق باشید

مشاوره و روانشناسی