من یه دختر 23ساله 4ماهه یه رابطه را با یه پسر شروع کردیم به قصد ازدواج و اشنایی.اوایل خیلی خوب بودهمه چی و اصرار داشت رسمی بشه ولی من چون شرایط ازدواج نداشتم قبول نکردم.تواین 4ماه یسری گیر دادنای الکی و بحث و اینا بینمون بود ازطرف من..الان پسره میگ بخاطریه دلیلی ک نمیتونم بگم همه چی خراب شده و به ازدواجمون امیدوار نیستم و ما الان باهم دعوا داریم فردا توزندگی چی میشه و ازطرفیم میگه نمیتونم همه چیو تموم کنم الان به خاطر همون دلیل رابطه ما کمرنگ شده واقعا من الان بایدچکارکنم؟

سلام دوست عزیز اختلاف نظر و وجود بحث در یک رابطه الزاما نشان دهنده آینده سیاه اون رابطه نیست،اتفاقا اگر همه چیز یکنواخت و بدون کوچکترین چالش پیش بره باید شک کرد. اما اگر تعداد دعواها و شدت اونها زیاد باشه نشانه خوبی نیست.برای اون دلیل خاص که باعث هم شده دیگه این آقا پسر نتونه به آینده و هدفمند بودن رابطه فکر کنه هم یا باید ایستاد و حلش کرد به کمک یک مشاور یا اگر مرتفع شدنی نیست رابطه رو تمام کرد. ضمنا، چنین گزینه ای وجود نداره که "تورو میخوام ولی نصفه و نیمه و بی هدف "!

مشاوره و روانشناسی  

سلام دوست مهربانم عامل مشکل و دلیلی که نمی توانی بیان کنی در این رابطه بسیار مهم است چون رابطه را به تنگنا کشانده است.بهتر است با یک مشاور گفتگو و مسایل را بررسی و حل کنی.اگر مشکلات قابل حل شدن بود ولی پسری که با شما ارتباط دارد همچنان تمایل به رسمی نشدن این ارتباط داشت یقین بدانید مشکل از جای دیگری است و بهتر می باشد رابطه را تمام کنید. موفق باشید

مشاوره و روانشناسی